Anna & Cameron

Malinówka Krzeszna | Nowy Jork

Piękny Ślub na Kaszubach i plenerem w Nowym Jorku.

Z kim pracowałam ?

Miejsce: gosciniecmalinowka.pl
Zdjęcia: Sławomir Panek
DJ: Andrzej Czekay czekay.pl
Współpraca video: – Jarek video-wspomnienia.pl

Jadąc na to wesele kompletnie nie mieliśmy pojęcia że zawiedzie nas ono na sesję ślubną do Nowego Jorku. Ania jest Polką, Cameron Kanadyjczykiem a poznali się w Londynie.

Ale ich historia ślubna nie zaczęła się ani w Polsce ani w Nowym Jorku ale zaczęła się na Karaibach gdzie wzięli pierwszy ślub na plaży nad oceanem, tylko oni we dwójkę , pani celebrant i ocean.

W Polsce zorganizowali kolejny gdzie byliśmy również my, w pięknym Ośrodku Malinówka w Krzesznej na Kaszubach. Przemówienia rodzeństwa i przyjaciół pary młodej wzbudziły wiele śmiechu, ale prawdziwymi gwiazdami wieczoru byli Ania i Cameron, którzy wygłosili przemowy pełne humoru i wzruszeń.

To był czas, kiedy mogliśmy dowiedzieć się o nich trochę więcej o uczuciach emocjach, śmiesznych wydarzeniach z ich życia i planach na przyszłość.

Bawiliśmy się świetnie ! Grał Andrzej „Endrju” ale na insta znajdziecie go jako DJ Big. No i było kompletnie inaczej niż na innych weselach bo takiego zestawu świetnej muzyki nie słyszałem na weselu nigdy -oczywiście w pozytywnym znaczeniu.

Było super !!! I tak ! bawiliśmy się bo kochamy to co robimy a kiedy tak jest już sie nie pracuje przecież 😉 oczywiście wykonaliśmy swoje zadanie czego efekty możecie zobaczyć więc zachęcam do seansu 🤪

Agnieszka & David

Ach co to był za dzień Próbuję wracać do konkretnych sytuacji i przypominać je sobie, ale myśli jest zbyt wiele, zbyt szybko przesuwają się przed oczami.

Oni wyglądali obłędnie i Agnieszka i Dawid. Mają cudowne rodziny i świetnych spontanicznych przyjaciół. Jakie prawdziwe były te wzruszenia i ogromne emocje. Miałam wrażenie że na moich kartach pamięci przewoże tysiące uśmiechów i ogromne pokłady uczuć.

Chyba nie umiem Wam  powiedzieć co było najfajniejsze tego dnia – czułam się tam świetnie i chciałabym o wszystkim opowiedzieć naraz bo nie umiem wybrać tego od czego zacząć

Hotel Otomin to piękne miejsce a ślub na pomoście nad jeziorem to pewnie spełnienie marzeń niejednej pary. A wzruszenia które były tam zaraz na początku i które również zobaczyć spowodowały że ja również bardzo się wzruszyłam i trudno było mi przez chwilę ostrzyć “te obrazki” mając łzy w oczach.

Nie chcę opisywać co działo się podczas ich ślubu. Zobaczcie sami. Na niektóre rzeczy czasami brakuje słów. Dlatego dla mnie film ślubny ma tak wielką wartość, ponieważ dzięki niemu mogę opowiedzieć coś na co nie zostały przygotowane odpowiednie wyrażenia w słownikach.

Nie miałam pomysłu jak to zmontować ale chyba się udało. Pomysłów miałam dziesiątki ale wybrałam ten. Czasem spotykamy się teraz z Agnieszką i Dawidem i zawsze wspominamy ten czas –  a Wy zobaczcie go teraz sami.

Dziś trochę zaszaleliśmy – inaczej bo zwykle nasze filmy nieco inny styl, ale czasami trzeba zaszaleć:). Zaszalejmy więc 🙂 Dziękuję za wspólną pracę Jarkowi z video-wspomnienia.pl – choć bohaterowie filmu są najważniejsi to my również wpłynęliśmy troszkę na ten sukces;)